ODRŽANA 10. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MLJET

Dana 12. travnja 2018. godine u 13:00 sati održana je u prostorijama Općine Mljet 10. sjednica Općinskog vijeća Općine Mljet.

Na sjednici su raspravljeni i doneseni akti iz nadležnosti: Izvješća Općinskog načelnika za razdoblje srpanj – prosinac 2017.godine, Godišnji obračun Proračuna Općine Mljet za 2017.  godinu, Odluka o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Mljet i drugi akti iz nadležnosti općinskog vijeća.

Doneseni akti slijede:

Odluka o raspisivanju izbora za Vijeća mjesnih odbora na području Općine Mljet

Odluka o donošenju Godišnjeg obračuna Proračuna Općine Mljet za 2017. godinu

Izvješće o izvršenju Programa izgradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture iz članka 30. stavak 1. Z na području Općine Mljet 2017.

Odluka o prihvaćanju Izvješće općinskog načelnika za razdoblje srpanj – prosinac 2017. godine

Izvješće o izvršenju Programa izgradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture iz članka 30. stavak 2. ZKG Općine Mljet za 2017.

Izvješće o izvršenju Programa javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti na području Općine Mljet za 2017. godinu

Izvješće o izvršenju Programa o financiranju mjesnih odbora na području Općine Mljet za 2017. godinu

Izvješće o izvršenju Programa obavljanja komunalnih djelatnosti na području Općine Mljet za 2017. godinu

Izvješće o izvršenju Programa održavanja objekata i uređaja komunalne infrastrukture iz članka 22. stavak 1. ZKG Općine Mljet 2017.

Izvješće o izvršenju Programa potpora u oblasti poljoprivrede, gospodarstva, zaštite okoliša, vatrogastva i zaštite i spašavanja Općine Mljet 2017.

Izvješće o izvršenju Programa socijalne skrbi na području Općine Mljet za 2017. godinu

Izvješće o izvršenju Programa utroška sredstava boravišne pristojbe u 2017. godini

Izvješće o izvršenju Programa utroška sredstava naknade za ozakonjenje za 2017. godinu

Odluka o ne zasnivanju bilo kakvih partnerskih odnosa s fizičkim i pravnim osobama koje učestalo krše komunalni red na području Općine Mljet