Svečana sjednica Općinskog vijeća uz dan Općine Mljet 2017. godine

Dana 29. lipnja 2017. godine, na Blagdan svetog Pavla, zaštitnika Mljeta, Općine Mljet slavi svoj Dan.     Prigodna misa održat će se u Crkvi svetog Pavla u Babinom Polju u 10:30 sati. Svečana sjednica Općinskog vijeća, na kojoj će se dodijeliti javna priznanja Općine Mljet za 2017. godinu, održat će se u hotelu Odisej u Pomeni u 12:15 sati. Prigodni domjenak održat će se u hotelu Odisej u Pomeni predvidivo u 13:30 sati. Čast nam je, uz općinske vijećnike i dužnosnike, zaposlenike općinske uprave i druge pozvane, pozvati svekoliko otočno stanovništvo da svojim dolaskom uveliča ovu proslavu.       Predsjednik Općinskog vijeća:                                  Općinski načelnik:   Pero Bašica, dipl. ing., v.r.                                        Đivo Market, dipl. ing., v.r.

Testni dokument